VÁNOČNÍ PROVOZNÍ DOBA

1.prosince 2018

Rádi bychom Vás informovali, že mezi svátky 27.-28.12. a 31.12.2018 budeme mít ZAVŘENO. Poslední možnost k osobnímu odběru PET lahví je v pátek 21.12.2018 do 12hodin. V novém roce budeme pro Vás opět k dispozici od 2.1.2019. Děkujeme Vám za důvěru, kterou jste nám projevili v letošním roce a za vynikající spolupráci. V novém roce Vám přejeme hodně osobních i pracovních úspěchů, zdraví a i to štěstíčko. Budeme se na Vás těšit v roce 2019.

FACEBOOK

1.září 2017

Sledujte nás na Facebooku. Označte naši STRÁNKU „To se mi líbi“ a už si nenechte ujít novinky u nás.
... více

MODERNÍ PET OBALY PRO MINIPIVOVARY

4.května 2017

Nabízíme PET obaly pro plnění piva na stáčeních linkách i formou ručního plnění. V období pivních slavností a festivalů určitě oceníte naše odnosná ouška, která zákazníkům usnadní lepší manipulaci.

OBALY NA FRESH JUICE A SMOOTHIE

1.února 2017

Připravili jsme pro Vás nové obaly na Fresh Juice a Smoothie. Obaly mají široké hrdlo a jsou určeny pro potraviny BEZ KONZERVANTŮ. PET láhve jsou v objemu od 250ml až do 1L. Záleží jen na Vás, jakou variantu si zvolíte.
... více

Zákaznický servis

Bezplatně pro Vás rádi připravíme nabídku kompletní dodávky.

Naše výrobky pro Vás  přichystáme  dle Vašich požadavků a potřeb. Kompletujeme uzávěry ve stejném počtu s lahvemi. Zdarma je balné.

Balení plastových lahví nabízíme v pytlích nebo balení na proložkách. Takto připravené PET láhve  jsou skládány na palety a fixovány folií. Neúčtujeme palety v případě zásilky prostřednictvím smluvního partnera.

U dodávek malého rozsahu,  za zboží platíte v momentě převzetí. Nepožadujeme platbu předem ani žádné zálohy.

Stejně tak si můžete láhve vyzvednout přímo na adrese společnosti . Máme pro Vás připravený servis, kde Vám zkompletujeme dodávky přímo na místě a bez nákladů na dopravu. Zboží je možné si vyzvednout po potvrzení objednávky na adrese sídla firmy v pracovní době.